domowa winda

Domowa winda

Źródło: Pinterest

Źródło: Pinterest

Developerzy przyzwyczaili nas do tego, że w wielorodzinnych budynkach o zwykłym standardzie windy trafiają się rzadko. Także indywidualni inwestorzy raczej nie planują wind, chyba, że któryś z członków rodziny jest niepełnosprawny. Tymczasem domowa winda może oddać nieocenione usługi w każdych okolicznościach.

 

Jeśli więc mamy możliwość wykorzystać piwnicę nie tylko jako domową spiżarnię lub graciarnię, stwórzmy  z niej… stację przeładunkową! Dzięki windzie unikniemy konieczności dźwigania mebli i AGD podczas przemeblowania, dziecięcego wózka, ciężkich zakupów. Warto pomyśleć o windzie Home Lift® – domowa winda powinna być wzięta pod uwagę na etapie projektu nawet, gdyby decyzja o zakupie miała być odłożona na następne lata. Jednak w przypadku, gdy budynek już istnieje, możliwa jest instalacja w szybie samonośnym: wewnętrznym lub zewnętrznym.

Jeśli nasz dom, to wielopokoleniowe siedlisko, pomyślmy o potrzebach najmłodszych i najstarszych domowników. Zarówno im jak i nam – osobom chwilowo w pełni władz fizycznych – domowa winda może znacznie ułatwić życie. Jeśli winda kabinowa budzi nasz lęk, możemy rozważyć także zakup windy schodowej – windy lub krzesła schodowe pozwalają osobom starszym lub niepełnosprawnym na łatwe i bezpieczne poruszanie się po schodach. Jeśli instalacja domowej windy jest konieczna, a byłoby to duże uszczuplenie Waszego domowego budżetu, warto rozważyć najnowszą ofertę Citibanku, dostępną tutaj: pożyczka gotówkowa citibank

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.