Mushroom kolor

Hit kolorystyczny – mushroom

ściana w jednym z odcieni mushroom idealnie oddaje biel kubików i napisu HOME

źródło: homebook.pl.

Projektanci wnętrz i architekci wskazują, że kolorystycznym hitem 2017 roku będzie „grzybkowy” – mushroom. Jaka to barwa? Jest to kolor cieplejszy niż szary, ale chłodniejszy niż taupe. Mushroom coraz śmielej wchodzi do naszych mieszkań i domów. Jeśli znudził ci się osławiony szary, możliwe, że przypadnie ci do gustu mushroom.

Mushroom odcienie kolorystyczne

źródło: wnetrza-ze-smakiem.pl.

Wiosna to czas, kiedy często rozpoczynamy remonty albo chociaż kosmetyczne odświeżanie naszych mieszkań. Szukamy inspiracji do zmian w naszych wnętrzach. Taką zmianą może być chociażby przemalowanie ścian. Ale na jaki kolor? Ostatnim objawianiem jest kolor mushroom – barwa o specyficznej nazwie, która zyskuje na popularności. Jeśli jesteś miłośnikiem neutralnych barw, a masz przesyt beżu czy bieli, możesz postawić na ciekawą alternatywę, a mianowicie na kolor mushroom.

Jak przemycić „grzybkowy” do naszych wnętrz? Nie musimy od razu przemalowywać całych połaci ścian. Nowy kolor można wprowadzić w formie dodatków, czyli wystarczy przemalować małe fragmenty, np. framugi, futryny drzwi, balustrady schodów itp. Warto też zastosować kontrast, czyli na przykład na jasnym tle wyakcentować ciemne dodatki. Wnętrze można też ocieplić poprzez przemalowanie mebli. Mushroom na frontach kuchennych mebli na pewno doda wyrafinowania do praktycznych przestrzeni.

Meble kuchenne w kolorze mushroom w połączeniu z białą licówką na ścianie

źródło: wnętrza-ze-smakiem.pl.

Warto też pamiętać, że mushroom występuje w wielu wariantach kolorystycznych, więc zanim wybierzemy swój odcień, trzeba zapoznać się z całą paletą kolorystyczną. Jeśli natomiast obawiasz się jakiegokolwiek przemalowywania, można postawić na mushroom obecny w dodatkach. Za trendami można bowiem podążać w tani i stylowy sposób, kupując gustowne poduszeczki, świece, narzuty itp. Mushroom to hit ostatnich miesięcy. Czy pasuje do twoich wnętrz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.