Rustykalna sypialnia

Sypialnia w rustykalnym stylu

Uroczo zaaranżowana sypialnia w rustykalnym stylu zachęca, by oddać się rozkosznemu lenistwu nawet cały dzień. Sypialnia to miejsce wypoczynku, nasz domowy azyl relaksu. W sypialni możemy spędzić wolny czas tak jak lubimy najbardziej. Śpioch może spać w miękkim posłaniu, osoba uwielbiająca czytać książki może oddać się lekturze w łóżku, a pracoholicy uczynią z sypialni swoje miejsce pracy. Trudno zmienić swoje przyzwyczajenia. Bez względu na wymagania sypialnia powinna być przytulna i wygodna.

Sypialnia

Rustykalna sypialnia; źródło: www.homebook.pl.

Sypialnia to miejsce, które powinno umożliwić hołdowanie przyjemnościom. Aranżując dopasowaną do indywidualnych preferencji sypialnię, powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na estetyczne i wygodne posłanie. Trzeba też znaleźć miejsce na odkładanie książek czy laptopa, aby stworzyć sobie wygodną półsiedzącą pozycję, w której będzie nam się komfortowo wykonywało różne czynności. Urządzając sypialnię, warto stworzyć nastrój. Sypialnia powinna być przytulna. Najważniejszym, centralnym punktem jest oczywiście łóżko – odpowiednio duże, z wygodnym materacem. Równie istotne jest posłanie, czyli przyjemna w dotyku, miła pościel.

Romantyczna sypialnia

Romantyczna rustykalna sypialnia; źródło: chceszsypialnie.pl.

Rustykalny styl w sypialni podkreśli kołdra w romantyczne różyczki i puchowe poduchy. Warto też postawić na stolik-tacę, na którym będzie można jadać posiłki. Różowa kolorystyka, nieco cukierkowa, ale przyjemna i subtelna sprawi, że będziemy budzić się w dobrym nastroju. Elegancję sypialni podkreśli gustowny zagłówek. Można go wykonać samodzielnie, np. malując sklejkę na biało i zdobiąc ją efektowną sztukaterią. Sypialnia w stylu rustykalnym to propozycja dla ludzi lubiących komfort, przepych i bogactwo. Warto jednak zachować umiar, by nie przerysować tego stylu i nie stworzyć jakiejś karykatury aranżacyjnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.