Cotton balls lights – girlandy, które odmienią każde wnętrze

Girlandy z lampek w kształcie kul, wykonane z kolorowej i dobrej jakości bawełny stały się kilka miesięcy temu hitem aranżacyjnym wnętrz. Cotton ball lights (to o nich mowa) mają swoje pięć minut. Nic w tym dziwnego, bo świetnie prezentują się w każdym pomieszczeniu naszego domu. Pełnią rolę lampek nocnych, lampek dziecięcych i ozdób ściennych. Dobrze prezentują się powieszone na toaletce lub przymocowane do szafy czy komody. Wszędzie, gdzie się pojawią emitują ciepłe i delikatne światło, budujące przytulną atmosferę. Sami zobaczcie to cudo!

Świetlice korale

źródło: http://www.homebook.pl/

źródło: http://www.homebook.pl/

Cotton ball lights świetnie wkomponowują się w aranżację nowoczesnych wnętrz, szczególnie tych minimalistycznych. W pomieszczeniach, w którym nie ma miejsca na zbędne bibeloty, a wszystkie dodatki są przemyślane, bawełniane girlandy zdadzą egzamin. Dobrze prezentują się w salonie i sypialni urządzonych, biorąc pod uwagę zasady naturalności, prostoty i funkcjonalności. Pomieszczenia w stylu skandynawskim są najczęściej pomalowane na biało, szaro lub odcienie pastelowe.

http://www.homebook.pl/

źródło: http://www.homebook.pl/

Cotton balls we wnętrzach w takiej kolorystyce stanie się kropką nad „i” każdego wystroju. Ciemne pomieszczenia okażą się niezwykle przytulne, a monotonne aranżacje nabiorą charakteru. Kule można układać, wieszać i przekładać w różnych kompozycjach. Lampki bardzo dobrze komponują się zespołowo lub w postaci rozwiniętego sznurka.

Kolorowe przyjemne światło

http://www.homebook.pl/

źródło:http://www.homebook.pl/

Cotton ball lights kupicie w każdym większym markecie z oświetleniem. W internecie znajdziecie jednak więcej inspirujących kompozycji w różnorodnej kolorystyce. Ich koszt to wydatek od 50 do nawet 300 złotych. Cena zależy przede wszystkich od jakości materiału, ilości bawełnianych kul w łańcuchu oraz producenta.

Co myślicie o tych produktach? Jak Wam się podobają we wnętrzu domu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.