Przedpokój Brindisi

Brindisi przywodzi na myśl włoskie miasto portowe, piękne, urokliwe, zachęcające do wypoczynku. Taką nazwę producent mebli Black Red White nadał swojej nowej kolekcji dedykowanej do przedpokoju. Jeśli szukasz nowoczesnych mebli do korytarza, a masz dosyć czarno-białych połączeń, wybierz meble Brindisi. Kolekcja jest oryginalna, utrzymana w tonacjach szarości.

Brindisi

Meble Brindisi; źródło: brw.com.pl.

Brindisi

Przedpokój urządzony za pomocą mebli Brindisi; źródło: brw.com.pl.

Bryły mebli są proste, ale niezwykle funkcjonalne w swojej konstrukcji. Barwy grafitu i szarości dodają wnętrzom elegancji i jednocześnie wkomponowują się w obowiązujące aktualnie trendy. Uchwyty do mebli mają wybarwienie dąb san remo jasny, stanowiąc niebanalne wykończenie kolekcji. Dzięki meblom Brindisi utrzymasz nienaganny porządek w korytarzu i jednocześnie sprawisz, że holl zachwyci od progu odwiedzających ciebie gości. W skład kolekcji wchodzą: komoda, lustro, szafa, szafka na buty i panel z wieszakiem na wierzchnie ubrania.

Brindisi

Kolekcja Brindisi: źródło: brw.com.pl.

Duże lustro może optycznie powiększyć niewielkie mieszkaniowe przedpokoje, a cała kolekcja Brindisi nada wnętrzu nowoczesnego sznytu. Dlaczego warto zwrócić uwagę na meble z kolekcji Brindisi? Ze względu na to, że zestaw jest funkcjonalny, oferuje wiele różnorodnych brył i przyciąga wzrok oryginalnymi uchwytami. Dzięki meblom Brindisi urządzisz efektowny, gustowny korytarz, w którym zawsze będzie panował porządek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.