Ekspres automatyczny

Ekspres automatyczny w kuchni

W ekspres automatyczny powinien zainwestować każdy, dla kogo najważniejsza jest świeżo zmielona kawa i prosta obsługa urządzenia. W nowoczesnych kuchniach, które opierają się niejednokrotnie na inteligentnych rozwiązaniach, ekspres automatyczny to przysłowiowe „must have”. Tego typu sprzęt wyposażony jest w młynek do kawy w ziarnach, a bardziej zaawansowane modele również w pojemnik na mleko, co umożliwia przyrządzenie ulubionego latte albo cappuccino. Ekspresy automatyczne wybierano najczęściej do biur czy innych miejsc pracy. Teraz są nabywane najczęściej w celach prywatnych do domu.

Ekspresy automatyczne w kuchni. Tu kolbowy do parzenia kawy

Ekspres De’Longhi w kuchni

Czemu ekspresy automatyczne (sprawdź) zawdzięczają swoją popularność? Na pewno prostej obsłudze. Wystarczy jedno kliknięcie i mamy ulubiony napój kawowy. Wyświetlacz na bieżąco informuje nas o różnego rodzaju problemach czy operacjach, np. o niewystarczającej ilości wody albo o konieczności wyczyszczenia ekspresu. Świeżo zmielone ziarna kawy gwarantują natomiast, że napój zawsze będzie dobrej jakości, będzie po prostu dobrze smakował. Jak jednak zdecydować się na jeden model, gdy na rynku jest dostęp do szeregu różnych ekspresów, a każde z urządzeń jest zachwalane pod innym kątem?

Ekspresy automatyczne od De'Longhi. Tu model PrimaDonna 6900M

PrimaDonna Exclusive ESAM 6900.M od De’Longhi

Wśród różnego rodzaju rankingów na ekspresy automatyczne od dawna wygrywa marka De’Longhi. Produkuje ona ekspresy do kawy, które łączą w sobie piękną formę, estetyczny wygląd z wszechstronnością. Wystarczy tylko dotknąć panelu sterującego, by po chwili cieszyć się smakiem i aromatem perfekcyjnie przygotowanego espresso. Niektóre modele mają system automatycznego spieniania mleka, dzięki czemu można delektować się ulubionym  latte macchiato albo caffelatte. Ponadto ekspres będzie stanowił bez wątpienia element dekoracyjny kuchni. Wybór należy wyłącznie do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.