Jak urządzić pokój dziecięcy: naklejki na ścianę

Sklepy są przeładowane gadżetami do wystroju pokoi dziecięcych, a tymczasem dzieci rosną często szybciej, niż te dedykowane ściśle dla grupy wiekowej i płci meble i bibeloty są w stanie się zniszczyć. Podział na płeć jest chyba najbardziej uderzający po kieszeni. Nie ma to jak pomalować dla córeczki pokój na różowo, wstawić do niego różowe meble a potem urodzić syna i wszystko wymieniać.

mała dziewczynka w pokoju dziecięcym

 

Z resztą, nie trzeba rodzić syna. Moda na modele księżniczek zmienia się co sezon, a i córka może w każdej chwili wyrosnąć z różu. Jeśli sama z niego nie wyrośnie, to zrobią to za nią koleżanki, które wpadną i stwierdzą, że to czy tamto ma dziecinne. Jak tu  rozwiązać dylemat, żeby było ładnie, a jednocześnie uniwersalnie?

naklejka na ścianę w pokoju dziecięcym

Source: etsy.com via Danielle on Pinterest

 

Ściany można pomalować na biało, ewentualnie na niebiesko, żółto lub zielono. Do ścian można dobrać gładkie rolety w podobnym kolorze. Meble mogą być zwykłe. Żeby nadać im „sezonowego” charakteru, wystarczy kupić naklejki.

korona - naklejka na ścianę

Source: etsy.com via Danielle on Pinterest

 

W sklepach z artykułami dekoracyjnymi można dostać takie, które nie zostawiają brudnych śladów. Można je odklejać i przeklejać wielokrotnie, na meblach, na ścianach, na oknach. Świetnie się też sprawdzają do tuszowania plam i dziur. Wymiana na nowe jest prosta i znacznie tańsza od malowania i wymieniania mebli na doroślejsze.

Jedna myśl nt. „Jak urządzić pokój dziecięcy: naklejki na ścianę

  1. Ania

    Zgadzam się!!! Ja z naklejek korzystam już od 2 lat i to dzięki nim mój pokój jeszcze mi się nie znudził 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.