Meble sosnowe Tahoma do sypialni

Jeśli zależy nam na dobrej jakości meblach przez wiele lat, warto postawić na meble drewniane. Meble sypialniane Tahoma zostały wykonane z litego drewna sosnowego pomalowanego lakierem wodnym, przyjaznym domownikom i środowisku. Wnętrze urządzone meblami Tahoma z pewnością nabierze ciepłego, przytulnego charakteru. Naturalny surowiec, z którego zostały zrobione meble, stanowi gwarancję trwałości i długiej ich żywotności. Mnogość brył z kolekcji Tahoma pozwala z kolei na dość dużą swobodę aranżacyjną.

Zestaw mebli sosnowych Tahoma do sypialni

Zestaw mebli sosnowych Tahoma do sypialni

W skład kolekcji Tahoma do sypialni wchodzą trzy podstawowe elementy meblowe:

  • łóżko o szerokości 160 cm posiadające dolne wysuwane szuflady na pościel,
  • szafa czterodrzwiowa na ubrania, z dwoma lustrami na frontach drzwi,
  • stolik nocny o szerokości 50 cm i wysokości 63 cm.

Kolekcja Tahoma wprowadza do sypialni nutę klasycznego luksusu. Lite drewno sosnowe w odcieniu miodowym sprawia, że wnętrze przeznaczone do wypoczynku zaczyna lśnić nowym blaskiem i przeradza się w miejsce nietuzinkowe, zachwycające swoją prostotą i elegancją wykonania. Już sam materiał zastosowany do produkcji mebli jest dostojny i wpływa na design brył. Na meblach zwracają uwagę naturalne sęki i słoje, które wydobywają naturalność surowca.

Meble Tahoma do sypialni są dostępne w ofercie sklepu Agata Meble. Powyżej znajduje się przykładowa aranżacja sypialni z wykorzystaniem zestawu mebli Tahoma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.