Wybieramy kolorową lampkę biurkową

Zanim zdecydujemy się na pierwszą lepszą lampkę biurkową, warto wziąć pod uwagę aspekt dekoracyjny. Ciekawym rozwiązaniem na stolik jest kolorowe oświetlenie będące także elementem aranżacji naszego pomieszczenia. Odpowiednio dobrana lampka biurowa potrafi stać się ozdobą całego wnętrza oraz zapewnić komfortowe warunki do pracy i nauki.

Lampka z regulacją ramienia (źródło:www.nomi.pl)

Lampka z regulacją ramienia (źródło:www.nomi.pl)

Jeżeli codziennie pracujemy przy stoliku, idealnym rozwiązaniem będzie bardzo lekka lampka posiadająca regulację ramienia. Takie oświetlenie możemy do woli ustawiać i dostosowywać do powierzchni kartki książki czy monitora, aby nie raziło nas światło. Nowoczesne tanie lampki Road kupimy w markecie budowlanym Nomi, przeznaczone są zarówno do domu, jak i do pracy. Ustawiając lampkę na biurku, mamy gwarancję, że nie przeszkodzi nam w żadnych czynnościach.

Lampka żaba (źródło:www.niermann-standby.de)

Lampka żaba (źródło:www.niermann-standby.de)

Fantazyjna lampka do pokoju malucha może pełnić także funkcję motywującą. Nasze dziecko chętniej zasiądzie do czytania, jeżeli postawimy na jego biurku lampkę w kształcie ulubionej postaci z bajki. Oświetlenie-statek piracki to kolorowy pomysł na ozdobę pokoju dziecka. Równie imponująco wygląda lampka na biurko w kształcie żaby i rycerza od firmy Niermann. Oświetlenie można zamocować na blacie za pomocą pokrętła i regulować kąt padania strumienia światła.

Lampka mosiężna (źródło:www.lampyiswiatla.pl)

Lampka mosiężna (źródło:www.lampyiswiatla.pl)

Kolorowe lampki równie dobrze prezentują się w gabinecie i pokoju biurowym. Łączą w sobie klasyczną formę i oryginalną barwę. Elegancka lampka wykonana z solidnej stali, posiada gięty wysięgnik umożliwiający regulowanie wysokości.

Lampka i budzik w jednym (źródło:www.kolorowelampy.pl)

Lampka i budzik w jednym (źródło:www.kolorowelampy.pl)

Lampko-budzik to oryginalny pomysł na oświetlenie biurka. W ofercie producenta znajdziemy kilka modeli w różnych kolorach. Taka lampka może być nietuzinkowym prezentem dla każdego, bo dobrze prezentuje się i na biurku, i na parapecie, i w domu, i w pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.