Ekspresy Nescafe Dolce Gusto Oblo

Ekspres do nowoczesnej kuchni

Jeśli jesteś posiadaczką pięknej, nowoczesnej kuchni i zastanawiasz się, jak ją udoskonalić, jak uczynić, by była bardziej funkcjonalna, rozważ zakup ekspresu do kawy. Na uwagę zasługuje ekspres Krups Nescafé Dolce Gusto OBLO, który jest nie tylko wyjątkowo wydajny, ale posiada także nowoczesny, miejski styl, za który został uhonorowany wieloma nagrodami. Ekspres jest dostępny w czterech wersjach kolorystycznych: tytanowym, czarnym, białym i czerwonym. Jego wymiary to: 25 cm szerokości, 32 cm wysokości i 18 cm głębokości. Model posiada duży zbiornik na wodę o pojemności 0,8 litra.

Filiżanki kawy krups kapsułki

Pyszna kawa; źródło: kuchnia.wp.pl.

Ekspres, o którym mowa, dzięki ciśnieniu 15 barów wydobywa aromat kawy i tworzy doskonałą piankę. Model OBLO to jeden z wielu produktów marki KRUPS. Kapsułki (kliknij) pozwalają stworzyć przepyszne ciepłe i zimne napoje, np. cappuccino, nestea, nesquik. Wystarczy jedynie wsunąć kapsułkę w odpowiednie miejsce, ustawić wielkość napoju jednym dotknięciem i gotowe. Kawę przygotowuje się bardzo prosto, w sposób intuicyjny. Ekspres ma szybki system podgrzewania wody, dlatego napój może być już gotowy po 30 sekundach.

Ekspres Oblo na Krups kapsuła

NESCAFÉ Dolce Gusto OBLO czerwony; źródło: krups.com.pl.

Każda filiżanka kawy zachwyci bogactwem aromatu dzięki hermetycznie zamkniętym kapsułkom, zapewniającym świeżość. Do wyboru jest aż 30 wyśmienitych kaw – wyraziste ristretto, intensywne espresso, aromatyczne lungo, pełne smaku grande, gorące czekolady, herbaty i inne napoje. Ekspres ma zużycie energii w klasie A. Kiedy urządzenie nie pracuje przez 5 minut, to tryb zasilania Eco wyłącza automatycznie ekspres. Model Oblo objęty jest dwuletnią gwarancją. Ekspres do kawy marki Krups to doskonały wybór i satysfakcja z użytkowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.