3 pomysły na świecące dekoracje bożonarodzeniowe

 

Migotliwe światełka to najlepszy sposób na udekorowanie domu w okresie Świąt Bożego Narodzenie. Bez względu na to, czy umiejscowimy je tylko na drzewku choinkowym, czy także w innych miejscach naszego domu, zawsze budują przyjemną atmosferę oraz wyglądają wyjątkowo, nastrojowo i bardzo magicznie. Zwykłe lub LED-owe łańcuchy lampek mogą być bazą dla wielu świątecznych dekoracji. Oto 3 pomysły na efektowne wykorzystanie światełek choinkowych.

źródło: zamika.pl

źródło: zamika.pl

Girlandy świetlne

Świecące cotton balls wyglądają szalenie estetycznie przez cały rok. W Święta Bożego Narodzenia mogą być dopełnieniem magicznej aranżacji. Możemy nimi ozdobić komodę w salonie, szafki, regały oraz półki. Świetnie prezentują się, gdy rozwiesimy je nad łóżkiem lub położymy na fotelu w salonie.  Będą dobrze wyglądać ulokowane nad kominkiem lub włożone do dużego, szklanego naczynia. Mamy wiele możliwości aranżacji przestrzeni za pomocą tych bawełnianych kul.

źródło: Lights4fun

źródło: Lights4fun

Świetlne kurtyny na oknie

Gdy LED-owe łańcuchy umiejscowimy na oknie, możemy mieć pewność, że zaaranżujemy spektakularne widowisko. Świetlne kurtyny powieszone na całym oknie będą zdobić dom od zewnątrz i wewnątrz oraz przede wszystkim kreować magiczną atmosferę świąt. Na rynku oświetleniowym znajdziemy różnego rodzaju kurtyny o wielorakiej formie – od klasycznych żarówek w jednolitej barwie po wielokolorowe diody LED w kształcie płatków śniegu, gwiazdek czy sopelków.

źródło: allegro.pl

źródło: allegro.pl

Świecące słoje

Ostatnio szalenie modne są dodatkowe źródła światła, które gdzieś skrętnie ukrywają się w zakamarkach naszych mieszkań. Niewielkie łańcuchy diód LED włożone do szklanych słoików to niezwykle czarujące dekoracje, które przyciągają oko każdego. Równie efektownie wyglądają również przezroczyste szklane butelki wypełnione nitkami LED-owymi, które ustawimy na stole wigilijnym lub na komodzie w jego pobliżu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.