Alien – wcale nie obce meble dla dzieci

Jeśli jesteś rodzicem i głowisz się, w jaki sposób urządzić pokój dla swojego wymagającego dziecka, przyjrzyj się uważnie meblom Alien od producenta Meble Wójcik. Meble Alien umożliwią urządzenie pokoju dziecięcego tak, że pociecha będzie chętnie do niego wracać ze szkoły. Alien to propozycja dla prawdziwego poszukiwacza przygód, który chce rozwijać swoją wyobraźnię i dzięki niej przenosić się w kosmiczne podróże.

Alien meble

Meble Alien do pokoju dziecka; źródło: www.meblewojcik.com.pl.

Pokój dziecka

Aranżacja dziecięcego pokoju; źródło: www.meblewojcik.com.pl.

Kolekcja Alien spodoba się wielu młodym ludziom, ponieważ jest utrzymana w modnej kolorystyce. Odcienie szarości zestawiono z wyrazistymi barwami – turkusem, pomarańczowym i zielenią. Dodatkowo na frontach mebli umieszczono naklejki typu Space i Mars, co przywodzi na myśl przestrzeń kosmiczną, gwiazdy, planety i cały wszechświat. Meble swoją stylistyką pozwalają na rozwój wyobraźni dziecka, inspirują, pozwalają na rozwój poznawczy. Stanowią część magicznego i tajemniczego świata dziecka, korespondując z jego fantazjami i marzeniami.

Dlaczego warto kupić meble Alien dla dziecka? Nie tylko ze względu na nowoczesny design czy ciekawą kolorystykę, ale też ze względu na połączenie funkcjonalności z prostymi rozwiązaniami. Meble wykonano z płyty laminowanej odpornej na zarysowania, uszkodzenia, wilgoć i wysoką temperaturę. Meble można dostosować do własnych potrzeb, montując je prawostronnie lub lewostronnie. Meble Alien spodobają się najbardziej wymagającemu dziecku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.