Kolekcja Amazon dla dzieci i młodzieży

Marka Meble Wójcik oferuje dla najmłodszych i tych nieco starszych kolekcję Amazon. Jest to kolekcja utrzymana w modnej białej kolorystyce, która łączy w sobie wytrzymałość i funkcjonalność z eleganckim designem. Fronty utrzymano w połyskliwej bieli, natomiast solidne wieńce w naturalnym dekorze San Remo. Całość tworzy obrazek wytrzymałych brył, które wytrwają niejedną dziecięcą próbę. Trwałość i solidność mebli gwarantują materiały, z których wykonano meble – wysokiej jakości laminowana płyta.

Amazon meble

Meble Amazon z uchwytami w kolorze limonki; źródło: meblewojcik.com.pl.

Meble Amazon

Pokój dziecka urządzony za pomocą mebli Amazon; źródło: meblewojcik.com.pl.

Radości i dziecięcości dodają meblom kolorowe oryginalne uchwyty, dostępne w czterech wersjach kolorystycznych (limonka, lila, pomarańcz, opalino), które może dowolnie zestawiać, komponować i wymieniać. Jest to również dobry pomysł do wykorzystania w przypadku, gdy jeden pokój dzieli dwoje dzieci, które ciągle kłócą się o miejsce w pokoju, szafki, półki itd. Wystarczy zainstalować do poszczególnych regałów uchwyty w kolorze zarezerwowanym dla danego dziecka i koniec konfliktów, bo wiadomo, że Jasio ma szafki z uchwytami w kolorze limonki, a Krzysio w kolorze opalino.

Amazon meble dla dzieci

Oryginalna szafka z kolekcji Amazon; źródło: meblewojcik.com.pl.

Kolekcja Amazon daje wiele możliwości aranżacyjnych ze względu na wielkość elementów wchodzących w skład zestawu. I tak można wybierać wśród różnego rodzaju komód, bieliźniarek, półek, biurek, regałów, by zapewnić dzieciom i nastolatkom komfortową przestrzeń. Co istotne, meble są tak skomponowane, że przypadną do gustu nie tylko tym młodszym dzieciakom, ale są „ponadczasowe” i znajdą też uznanie u starszej młodzieży. Zatem ze wzrostem dziecka nie trzeba będzie wymieniać mebli w pokoju. Kolekcja tak naprawdę może służyć wiele lat, nie zdezaktualizuje się, gdyż jest zaprojektowana w stylu klasycznym, nie wychodzącym z mody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.