Kolekcja Drago dla nastolatków

Meble z kolekcji Drago to jedna z najnowszych propozycji mebli młodzieżowych od Black Red White. Są to meble bardzo pomysłowe, nieszablonowe, oryginalne. Podczas ich tworzenia korzystano z ciekawych wzorów. Drago to meble zupełnie inne niż wszystkie. Zaskakują wyrazistymi motywami blachy, jeansu i klepki. Przypadną do gustu nastolatkom pewnym siebie, przebojowym, kreatywnym. Co jeszcze wyróżnia system mebli młodzieżowych Drago?

meble młodzieżowe Drago z frontami imitującymi blue jeans

Kolekcja Drago; źródło: brw.com.pl.

Meble młodzieżowe Drago

Aranżacja pokoju młodzieżowego z wykorzystaniem mebli Drago; źródło: brw.com.pl.

Jeśli jesteś rodzicem zbuntowanego, niezależnego nastolatka, zastanów się, czy kolekcja Drago nie byłaby strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o aranżację pokoju dorastającego dziecka. W meblach z tej kolekcji projektanci odeszli od klasycznych stonowanych kolorów i zastąpili je wyrazistymi motywami, podkreślającymi niecodzienny charakter każdego wnętrza. To nieszablonowe rozwiązanie sprawiło, że kolekcja Drago zyskała na oryginalnej stylistyce. Fronty mebli występują w trzech wariantach. Można wybierać wśród industrialnej blachy, modnego jeansu i klepki. Z kolei korpusy mebli dostępne są w dwóch opcjach do wyboru – w kolorze blachy albo połączeniu blachy z klepką.

meble młodzieżowe Komoda Drago x frontami stylizowanymi na Jeans

Komoda z serii Drago; źródło: brw.com.pl.

Meble Drago można zastosować zarówno do dużych pokojów młodzieżowych, jak i tych, gdzie metraż jest ograniczony. Uniwersalne moduły sprawiają, że nawet w małym pokoiku będziemy w stanie z łatwością zestawić poszczególne elementy tak, by wykorzystać przestrzeń na swój autorski sposób. Dzięki meblom z kolekcji Drago można stworzyć układ przestrzenny, jak i kompaktową meblościankę.

W skład kolekcji Drago wchodzi sześć elementów:

  1. biurko z lakierowanym, odpornym na uszkodzenia blatem,
  2. komoda z czterema pojemnymi szufladami,
  3. dwudrzwiowa szafa pozwalająca zapanować nad garderobą nastolatka,
  4. wysoki regał z półkami,
  5. szafka wisząca o oryginalnej konstrukcji,
  6. wysuwana skrzynka.

Dzięki kolekcji Drago stworzysz kompaktowy zestaw mebli, który świetnie sprawdzi się w pokoju nastolatka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.