Kolekcja Indiana do pokoju młodzieżowego

Dzieci szybko dorastają. Każdego dnia uczą się nowych rzeczy, poznają świat, stają się coraz bardziej samodzielne. Rodzice chcieliby dać im wszystko, co najlepsze. Na początku tworzą dla nich bezpieczną przestrzeń, w której mogą swobodnie rozwijać swoje pasje, słuchać bajek, bawić się i zasypiać po dniach pełnych wrażeń. Jak w ciekawy i nieszablonowy sposób urządzić pokój dla dziecka i nastolatka? Odpowiedzią na pytanie mogą być meble Indiana od BRW.

Meble dla dzieci kolekcja Indiana

Kolekcja Indiana; źródło: brw.com.pl.

Chociaż maluchy rosną w mgnieniu oka, nie muszą przecież równie szybko wyrastać z mebli. Wybierając uniwersalne meble Indiana od firmy Black Red White z oryginalnymi metalowymi uchwytami, sprawisz, że pokój dziecka będzie modny przez wiele lat. Meble są dostępne w trzech modnych opcjach kolorystycznych do wyboru. Możesz wybierać, co najlepiej pasuje do pokoju twojej pociechy – oryginalny dąb sutter, ciepła sosna antyczna czy skandynawska biel sosny canyon.

Meble Indiana do pokoju młodzieżowego

Pokój młodzieżowy urządzony za pomocą mebli Indiana; źródło: brw.com.pl.

Meble Indiana odznaczają się prostym montażem. Postępując zgodnie z instrukcją, z łatwością samodzielnie zmontujesz meble. Elementy kolekcji Indiana mogą być zestawiane w przeróżne kompozycje w zależności od wielkości pokojów, ich funkcji oraz potrzeb wszystkich domowników.

Meble w kolorze dąb sutter w stylistyce prosto z szalupy

Pokój młodzieżowy; źródło: brw.com.pl.

Kolekcja mebli Indiana nawiązuje trochę do stylistyki Dzikiego Zachodu. Metalowe uchwyty przypominają okucia skrzyń traperów, a fronty w kolorze drewna dębowego lub sosny przywodzą na myśl wozy amerykańskich osadników. Meble młodzieżowe z kolekcji Indiana zostały stworzone dla młodego odkrywcy żądnego przygód. Okucia frontów są podobne do kowbojskich ostróg. Pokój urządzony meblami Indiana przypadnie do gustu niejednemu chłopcu. Z kolei połączenie bieli z pastelowymi dodatkami to propozycja dla dziewczynek. Dzięki meblom Indiana stworzysz dziecku miły azyl, w którym będzie chętnie spędzać wolny czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.