Kolekcja Modern dla dzieci by VOX

Mając małe dzieci, chcemy dla nich wszystkiego, co najlepsze. Rodzice szkrabów pragną również stworzyć dla swoich maluszków cichy, spokojny i przytulny azyl w postaci pięknego pokoiku. Rozglądają się wówczas za dodatkami, dekoracjami, firankami, a przede wszystkim wybierają w szerokiej ofercie mebli do pokoi dziecięcych i młodzieżowych. Jedną z propozycji dla rodziców jest kolekcja Modern do dziecięcego pokoju od Mebli VOX, zaprojektowana przez Krzysztofa Gielniaka. Czym odznaczają się meble Modern dla dzieci, co wchodzi w skład zestawu i do jakich pomieszczeń pasują te meble?

Kolekcja Modern by VOX

Kolekcja Modern do pokoju dziecięcego

Komoda Modern

Komoda Modern w kolorze szarego dębu

Kolekcja Modern

Szafa Modern dwudrzwiowa

Kolekcja Modern, jak sama nazwa wskazuje, jest adresowana do rodziców, którzy lubią nowoczesność. Meble inspirowane są włoskim designem i zwracają swoją uwagę charakterystycznymi intarsjami w kontrastowym kolorze na frontach mebli. Jeśli jesteś zwolennikiem minimalizmu i prostoty, ale zarazem lubisz funkcjonalne rozwiązania, to kolekcja Modern będzie strzałem w dziesiątkę. Meble nie mają tradycyjnych uchwytów czy gałek. Zostały wyposażone w system cichego domyku, czyli otwiera się je poprzez lekkie naciśnięcie drzwi. Obok tych mebli nie da się przejść obojętnie ze względu na geometrię brył i wzornictwo.

Kolekcja Modern by VOX dla najmłodszych jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: dąb szary albo dąb cremona oraz wenge. W skład zestawu wchodzi: łóżko, komoda, przewijak komoda, półka regałowa, szafa dwu- i trzydrzwiowa. Ceny całego zestawu, jak i poszczególnych elementów dostępne są na stronie internetowej firmy Meble VOX. Co istotne, kolekcja Modern dla dzieci w kolorze wenge nie koresponduje z kolekcją Modern wenge dla dorosłych. Ta pierwsza ma dodatki srebrne, a ta druga posiada wstawki z jasnego klonu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.