Meble Best są the best

System Best to propozycja nowoczesnych mebli dedykowanych szczególnie dla dzieci w wieku od 5 do 16 lat. Chociaż meble mają jasno określoną grupę docelową, dla której zaprojektowano kolekcję, to jednak świetnie odnajdują się także w pokojach licealistów, a nawet studentów. Na szczególną uwagę zasługuje umieszczona listwa ozdobna, jak i cokół po skosie, co dodatkowo uwydatnia kontenery dolne w poszczególnych bryłach. Zastosowane dekory posiadają fakturę podkreślającą naturalne usłojenie drewna w przestrzenny sposób.

Meble młodzieżowe

Meble młodzieżowe Best

Meble Best można zakupić w sklepach meblowych GAMA Meble. System jest dostępny w kilku zestawach, czyli w różnych wersjach kolorystycznych i różnych konfiguracjach cenowych, np. w skład zestawu Best 3 (zielony) wchodzą następujące elementy:

Meble Best

Zestaw Best 2

Zestaw mebli

Zestaw Best 4

  1. szafa (wysokość/szerokość/ głębokość: 199/80/62 cm),
  2. regał (wysokość/szerokość/ głębokość: 199/80/41 cm),
  3. szafka nocna (wysokość/szerokość/ głębokość: 57/40/41 cm),
  4. biurko (wysokość/szerokość/ głębokość: 76/120/55 cm),
  5. komoda (wysokość/szerokość/ głębokość: 140/120/41 cm),
  6. półka (wysokość/szerokość/ głębokość: 21/90/20 cm).

Meble posiadają obrzeża ABS, które stanowią estetyczne wykończenie, są trwałe i odporne na uderzenia i wilgoć. Nie odkształcają się ani nie odklejają. Korpusy i fronty szafek wykonano z wysokiej jakości płyty laminowanej, która nie rysuje się i nie groźne jej wysokie temperatury. Na meble Best udzielana jest dwuletnia gwarancja od producenta. Meble wchodzące w skład poszczególnych zestawów są przeznaczone do samodzielnego montażu. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem oryginalnych i nieszablonowych mebli do pokoju dziecięcego, rozważ zakup mebli Best, które są the best!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.