Meble dla kreatywnego nastolatka

Niejednokrotnie zastanawiamy się, jakby to było, gdybyśmy znowu mogli być dziećmi. Wracamy myślami do czasów beztroski, zabawy, śmiechu. Jako rodzice chcielibyśmy takie radosne dzieciństwo zapewnić własnym pociechom. Dzięki meblom COLORS od firmy FORTE możemy zabrać nasze dzieci w kolorową podróż, dodając do wnętrza odrobinę żywego, pozytywnego koloru. Meble COLORS to propozycja do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego.

Aranżacja pokoju nastolatka w meble Forte kolekcja Collors

źródło: forte.com.pl.

Meble nowoczesne do pokoju kreatywnego nastolatka

źródło: forte.com.pl.

Dzięki tym meblom dziecko nie tylko będzie mogło odrobić w skupieniu lekcje, odpocząć czy zrelaksować się, ale też pobudzić swoją kreatywność. Są to meble barwne, czyli wesołe, inspirujące, pobudzające do działania. Zawierają dużo schowków i wnęk na książki oraz inne przybory, co pozwala w łatwy sposób porządkować przestrzeń wokół dziecka. Schowki znajdują się również w łóżku, a same łóżko można dodatkowo doposażyć w szufladę na pościel. Wielość schowków, półek i szuflad sprawia, że w otoczeniu dziecka można stworzyć przestrzeń wolną od wielu bodźców. Dziecko będzie mogło funkcjonować w przestrzeni wolnej od zbędnych rozpraszaczy. Im większy porządek wokół siebie, tym większy porządek w głowie.

Meble Colors, meble nowoczesne, kolorowe łóżko z dużą ilością praktycznych schowków idealne dla każdego nastolatka

źródło: forte.com.pl.

Niebagatelne znaczenie ma również kolorystyka mebli, która wpływa na wrażliwość i rozwój emocjonalny dzieci. Maluchy bardzo intensywnie obserwują rzeczywistość, warto zatem kształtować ich otoczenie w sposób przemyślany, np. łącząc jaskrawe barwy ze stonowanymi. Ciepłe barwy, jak odcienie pomarańczy w połączeniu z szarościami są dobrym rozwiązaniem, ponieważ rozwijają i pobudzają umysł. Szarość z kolei uspokaja i wycisza. Meble z kolekcji COLORS mają szare korpusy, białe fronty oraz wstawki w kolorach niebieskim i pomarańczowym. Efekt kolorystyczny podkreśla oświetlenie, które można zamontować we wnękach. Meble ładnie prezentują się na betonowej ścianie, cegle i w towarzystwie kolorowych ścian.

Meble nowoczesne do pokoju nastolatka z białymi frontami i asymetrycznymi szafkami oraz kolorowymi podświetlanymi półkami

źródło: mieszkaniezpomyslem.pl.

Meble COLORS by FORTE to kreatywność, nowoczesność, gra kolorem i funkcjonalność. Takie meble idealnie pasują do pokoju dziecięcego, jak i młodzieżowego. COLORS to kolekcja szyta na miarę dla każdej nieszablonowej, młodej duszy. Prostokątne konstrukcje mebli zestawione z krągłymi uchwytami, białe fronty z kolorowymi wnękami otwartych półek. Taki zestaw działa na wyobraźnię, pobudza do nieszablonowego myślenia oraz motywuje do nauki i zabawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.