Meble młodzieżowe Blanc

Współczesne nastolatki to wymagający klienci. Młodzi ludzie chcą być modni, nowocześni, oryginalni. Pragną otaczać się ładnymi przedmiotami, zatem i pomieszczenia, w których przebywają, powinny być niebanalne. Aranżacja pokoju dla nastolatka nie jest prosta. Jak stworzyć wnętrze kreatywne, inspirujące, pełne energii, które będzie sprzyjało nauce, a jednocześnie stanowiło świetne miejsce do zabawy i wypoczynku? Jakie meble do pokoju dziecka wybrać, by mogły „rosnąć” razem z nim i dostosowywać się do zmieniających potrzeb? Odpowiedzią na to wyzwanie są meble Blanc od firmy FORTE.

Meble Blanc

Kolekcja mebli Blanc

Meble Blanc spodobają się najbardziej kapryśnemu nastolatkowi. Są to meble odpowiednie zarówno dla dziewcząt, jak i chłopców ze względu na swoją uniwersalną formę i kolorystykę. Korpusy szafek są białe, natomiast fronty dwukolorowe – w bieli i szarym macie. Kolekcja jest dostępna wyłącznie w salonach meblowych Abra Meble. Szafki są bardzo funkcjonalne i atrakcyjne optycznie. Proste srebrne uchwyty dodają meblom klasy, a geometryczne nóżki – lekkości. W skład kolekcji Blanc wchodzi kilka elementów:

Szafa

Biało-szara szafa ubraniowa Blanc

  1. szafka RTV – o wymiarach: szer. 140 cm, wys. 49 cm, gł. 52 cm;
  2. komoda – o wymiarach: szer. 100 cm, wys. 90 cm, gł. 41 cm;
  3. biurko – o wymiarach: szer. 120 cm, wys. 73 cm, gł. 60 cm;
  4. regał – o wymiarach: szer. 56 cm, wys. 192 cm, gł. 41 cm;
  5. szafa ubraniowa – o wymiarach: szer. 100 cm, wys. 193 cm, gł. 52 cm;
  6. narożna szafa ubraniowa – o wymiarach: szer. 104 cm, wys. 193 cm, gł. 104 cm.

Meble są prostej konstrukcji, dlatego można je ze sobą dowolnie zestawiać w różnych konfiguracjach. Neutralne kolorystycznie fronty szafek sprawiają, że meble ładnie prezentują się na ciemnych ścianach. Zakup kolekcji Blanc to gwarancja zadowolenia, jak i szansa, że meble szybko się nie znudzą, ponieważ są ponadczasowe i minimalistyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.