Meble Strzałka – strzał w dziesiątkę

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka tego, co najlepsze. By nasza pociecha dobrze się rozwijała, potrzebuje odpowiedniej przestrzeni. Jak urządzić pokój dziecięcy albo młodzieżowy, by sprzyjał nauce, ale również był wspaniałym miejscem do wypoczynku? Jak zaaranżować przestrzeń dla dziecka, by chciało spędzać w niej swój wolny czas? Odpowiedzią na powyższe pytania może być system meblowy Strzałka od producenta mebli – Black Red White.

Meble Strzałka - meble do pokoju dziecka

Meble Strzałka do pokoju dziecięcego; źródło: brw.com.pl.

Meble Strzałka - meble do pokoju dziecka

Uchwyt w kształcie strzałki; źródło: brw.com.pl.

Meble z kolekcji Strzałka są przeznaczone do pokojów dziecięcych i młodzieżowych. Mają lekką, zabawną formę. Kolekcja zawdzięcza swoją nazwę uchwytom w kształcie strzałki, które podkreślają młodzieżowy charakter mebli. Zestaw wyróżnia się innowacyjnym doborem kolorów. Obok stonowanych barw, takich jak dąb jasny belluno i beż szampański pojawia się kolor świeżej limonki. Jasna zieleń sprzyja koncentracji i pobudza wyobraźnię dziecka. Meble z kolekcji Strzałka to bryły w wielu kształtach i wymiarach, które można dowolnie ze sobą zestawiać i zmieniać konfigurację mebli tyle razy, ile tylko chcemy.

Meble dziecięce - meble do pokoju dziecka

Aranżacja pokoju dla dziecka z wykorzystaniem mebli Strzałka; źródło: brw.com.pl.

Za pomocą systemu Strzałka można urządzić zarówno duży pokój dziecięcy, jak i mniejszą, nieustawną przestrzeń. Meble są funkcjonalne – rzeczy dziecka znajdą swoje miejsce w pojemnych szufladach i półkach. W skład zestawu wchodzi 15 elementów, m.in. biurko, komoda, szafka nocna, łóżko z szufladą na pościel, łóżko piętrowe, regały na książki, szafy, w tym szafy narożne i półki wiszące. Meble są bardzo komfortowe w użyciu, a przy tym niebanalne w wyglądzie, co sprawia, że pokój dziecięcy nabierze oryginalnego stylu. Kupując meble z kolekcji Strzałka, masz pewność, że Twoje dziecko będzie cieszyło się gustownie, modnie i wygodnie zaprojektowaną przestrzenią swojego pokoju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.