Kolekcja Shetland

Kolekcja Shetland przywodzi na myśl ciepłe swetry z wełny szetlandzkiej. I jest to dobre skojarzenie, bowiem meble te umożliwiają pełny odpoczynek. Posprzątany salon po kolacji, spokój, błoga cisza, dzieci śpią, a ty możesz ułożyć się wygodnie na kanapie i odprężyć po codziennym wysiłku. Meble Shetland to propozycja od producenta Meble Wójcik. Kolekcja charakteryzuje się jasnym drewnem, które stanowi niezwykle wdzięczny materiał do dekoracji. Świetnie komponuje się zarówno z jasnymi barwami, jak i z ciemniejszymi kolorami. Kolekcja Shetland to połączenie dębu z szarością, co tworzy duet idealny!

Meble Shetland

Meble Shetland; źródło: www.meblewojcik.com.pl.

Shetland meble

Komody Shetland; źródło: www.meblewojcik.com.pl.

Czym wyróżnia się kolekcja Shetland? Meble są utrzymane w nowoczesnej stylistyce i mają masywne korpusy. Bryły występują w wybarwieniu dąb shetland. Kolekcja charakteryzuje się tym, że jest świetną aranżacją samą w sobie. Nie potrzeba żadnych ozdób czy dodatków, by stworzyć oryginalną i elegancką przestrzeń. By podkreślić charakter mebli, można powiesić na ścianie czarno-białe obrazy, grafiki, zdjęcia albo plakaty. Korpusy mebli Shetland wykonano z grubej płyty wiórowej laminowanej, co sprawia wrażenie stabilności i surowości kolekcji.

Salon Shetland; źródło: www.meblewojcik.com.pl.

Salon Shetland; źródło: www.meblewojcik.com.pl.

Meble świetnie prezentują się w ciemniejszych wnętrzach. Jednak poziome usłojenie frontów przywodzi na myśl styl skandynawski. W kolekcji Shetland zastosowano system bezuchwytowy, w szufladach prowadnice rolkowe, a w szafkach zawiasy puszkowe. Witryny wyposażono w szkoło hartowane, co zapewnia trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Shetland to meble proste, wręcz minimalistyczne, chłodne i surowe w designie, ale jednocześnie modne, pojemne i funkcjonalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.