Odrobina lata w salonie – kolekcja Summer

Pokój dzienny to miejsce, w którym bardzo wiele się dzieje – jest to w końcu miejsce spotkań gości i wszystkich domowników. Kolekcja Summer od producenta Meble do salonu Wójcik umożliwia stworzenie przestrzeni, która będzie idealna dla wielu różnych rodzinnych aktywności – rozmów, odpoczynku, spożywania posiłków itp. Ponadto, kolekcja posiada ogromne właściwości adaptacyjne ze względu na wiele elementów, które wchodzą w skład zestawu. Dzięki różnym witrynom, bieliźniarkom, szafom, regałom, komodom, stołom, stolikom, łóżkom można urządzić nie tylko pokój dzienny, ale też elegancką sypialnię czy domowy gabinet.

Meble Summer

Kolekcja Summer; źródło: meblewojcik.com.pl.

Summer

Salon Summer; źródło: meblewojcik.com.pl.

Kolekcja Summer, jak sama nazwa wskazuje, nawiązuje do energii, lata, natury. Są to meble, które wpisują się w ciągle aktualny minimalistyczny trend. Kolekcja świetnie sprawdzi się w prostych nowoczesnych aranżacjach, jak i tych bardziej stylowych. Wystarczy tylko dobrać odpowiednie dodatki, na przykład miedziane lampy, kamienne donice, dekoracje z surowego drewna i salon będzie tętnił pięknym stylem. Warto też pomyśleć o akcentach roślinnych, chociażby modnych małych kaktusach.

Jadalnia Summer

Meble Summer w jadalni; źródło: meblewojcik.com.pl.

Czym wyróżnia się kolekcja Summer od producenta Meble Wójcik? Drewnianymi frontami i frezowanymi uchwytami przypominającymi do złudzenia słoje drewna. Ta kolekcja szczególnie przypadnie do gustu pasjonatom natury i klimatycznych wnętrz. Oprócz nietuzinkowego wyglądu warto zwrócić uwagę na komfort obsługi mebli, np. system krytych prowadnic, zapewniający płynny ruch nawet bardzo obciążonych szuflad czy zawiasy z wbudowanym spowalniaczem, przeciwdziałającym hałasowi podczas zamykania. Kolekcję Summer wyróżniono wieloma nagrodami, m.in. uznano za Produkt Roku 2015 w kategorii „Salon” i Diament Meblarstwa 2015 w kategorii „Przestrzeń salonowa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.