Ponadczasowa kolekcja Arendal od BRW

Kolekcja Arendal do jadalni i salonu to nowa propozycja od Black Red White. Kolekcja jest ponadczasowa, uniwersalna, a jednocześnie nowoczesna, elegancka i efektownie się prezentuje. Arendal to ukłon w stronę Skandynawii i połączenie drewna i bieli, ale trochę w sposób niekonwencjonalny. Naturalny akcent bejcowanego drewna pojawia się bowiem nie klasycznie – na blatach czy uchwytach – ale na rogach brył oraz w przestrzeniach między szufladami i szafkami. Choć to tylko subtelny akcent drewna, to jednak mocno przyciąga uwagę i nadaje oryginalności meblom.

Arendal meble

Kolekcja Arendal; źródło: brw.com.pl.

Meble Arendal

Wstawki bejcowanego drewna na rogach brył; źródło: brw.com.pl.

Meble są proste, minimalistyczne, wkomponowując się w aktualny trend aranżacyjny. Fronty szafek są ozdobione pionowymi frezami, które dodają charakteru. Efektowne żłobienia idealnie prezentują się na tle gładkiej ściany, jeszcze bardziej podkreślając nieszablonowy styl. Nowoczesny design wydobywają bezuchwytowe fronty, oświetlenie LED i hartowane szkło. Ukryte uchwyty w postaci żłobień w górnej części frontów to nie tylko nowoczesne rozwiązanie, ale też niezwykle wygodne. W ogóle meble Arendal, oprócz tego, że są modne i wizualnie atrakcyjne, jednocześnie są komfortowe w użytkowaniu. Wyposażono je w system cichego samodomykania frontów. Wystarczy lekko pchnąć szufladę, by mieć pewność, że mechanizm reszty dokona sam.

Meble Arendal od BRW

Komoda Arendal; źródło: brw.com.pl.

Kolekcja Arendal ma charakter modułowy, co oznacza, że poszczególne elementy z zestawu można dowolnie konfigurować. W ten sposób można urządzić nie tylko modny i wygodny pokój dzienny, ale też jadalnię.  Korpusy mebli wykonano z płyty wiórowej, podobnie jak fronty pokryte dodatkowo laminatem. Ściany tylne i dno szuflad to płyta HDF, a wśród akcesoriów są prowadnice Hettich i zawiasy FGV z cichym domykiem. Arendal to połączenie funkcjonalności, wygody z nowoczesnością i eleganckim stylem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.