Cotton balls – świecące kule, które zmienią każde wnętrze

Oświetlenie w naszym domu nie tylko spełnia rolę funkcjonalną, ale także dekoracyjną. Nierzadko jest kropką nad „i” w aranżacji niejednej przestrzeni. Zadanie to z pewnością spełniają bawełniane girlandy, popularnie nazywane cotton balls lights. Kolorowe świecące zestawy skradły serca wielu z nas, bo ulokowane w którymkolwiek pomieszczeniu, budują przyjemną atmosferę.

Romantyczna dekoracja wnętrza

Bawełniane kule z ledowymi żarówkami stały się hitem, podbiły serca wielu Polaków. Najpierw zagościły do pokoików dziecięcych, zdobiąc łóżeczka, półki i ściany. Potem ich walory dekoracyjne zauważono także w innych pomieszczeniach naszego domu. Wykonane z delikatnego materiału w ciepłych kolorach, stały się ozdobą salonu, sypialni, przedpokoju i wielu innych zakątków naszych domów.

źródło: Design your home

źródło: Design your home

Jeżeli szukacie pomysłu na ocieplenie klimatu we wnętrzu, cotton balls będą strzałem w dziesiątkę. Można je ulokować w wielu miejscach, np. powiesić nad obrazem, podświetlić nimi lustro oraz ramę łóżka, jak i kontury póki czy regału. Ciepłe światło zamknięte w bawełniane kule będzie tworzyć niepowtarzalny nastrój wszędzie tam, gdzie się pojawi. Świecące kule dobrze prezentują się nie tylko wieczorem, w dzień także wyglądają nieziemsko.

źródło: Cotton Ball Lights

źródło: Cotton Ball Lights

Bawełniane zestawy kolorystyczne

W wielu sklepach z artykułami dekoracyjnymi do domu znajdziemy kolorowe girlandy. Największą popularnością cieszą się zestawy łączące ze sobą kule o kolorach: błękitnym, szarym, białym oraz różnego rodzaju odcienie pastelowego granatu z szarością bądź różu z ecru. Zestaw kolorystyczny można także wybrać według własnej kompozycji kolorów i liczby kul. Lampa cotton balls może być układana na paprapecie, meblach, w sąsiedztwie papierowych i materiałowych przedmiotów – bez obaw, że bawełniane kule się nagrzeją i spowodują pożar.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.