Gdzie umieścić w domu cotton balls?

Cotton balls to modne ostatnio girlandy świetne, które zdobią wnętrza wielu pomieszczeń naszych mieszkań. Te urocze kule świetlne budują przyjemną atmosferę w aranżacji, sprzyjającą odpoczynkowi w zaciszu własnego domu. Cotton balls to nic innego, jak kulki zrobione z utwardzonego, bawełnianego sznurka, będące kloszem dla małych żarówek umieszczonych na długim kablu elektrycznym. Bawełniane kulki przyszły do nas z Azji i zadomowiły się na dobre. Gdzie można je umieścić? Oto kilka inspiracji.

Prosta forma cotton balls sprawia, że można je wykorzystać do wielu aranżacji. Wystarczy odpowiednio dobrać kolory bawełnianych kulek, aby stały się one ozdobą i wykończeniem stylowego wnętrza mieszkania. Można je umieścić w następujących pomieszczeniach.

źródło: http://www.cottonballlights.pl

źródło: http://www.cottonballlights.pl

W sypialni

W pokoju, w którym śpimy nastrojowe oświetlenie jest bardzo ważnym elementem wyposażenia. Nie muszę nikogo przekonywać do zakupu lampki nocnej, lampy podłogowej lub lampy ściennej, bo bez jednego z tych źródeł światła trudno poruszać się po zapadnięciu zmroku w pokoju, w którym druga osoba już dawno zasnęła. Jeżeli oprócz względów praktycznych, mamy na uwadze efekt dekoracyjny, to cotton balls będą świetnym pomysłem na wystrój wnętrza. Należy wybrać taki kolor kulek, aby pasował do stylistyki sypialni. Bawełniane elementy świetlne umieszcza się nad łóżkiem lub kładzie na parapecie. Dobrze wyglądają, gdy oplatają lustro lub położone na blacie toaletki.

źródło: http://www.cottonballlights.pl

źródło: http://www.cottonballlights.pl

W pokoju dziecka

Pokój dziecka to przestrzeń, na której zależy nam najbardziej, bo tutaj malec ma spędzać samodzielnie noc. Wystarczy wybrać z oferty kulki cotton balls, aby udekorować pokój malucha tak, by chciał w nim zasnąć i nie wstawać w nocy do sypialni rodziców. Świecące kule w pokoju dziecka mogą być alternatywą dla lampki nocnej.

źródło: www.cottonballlights.pl

źródło: www.cottonballlights.pl

W salonie

W salonie toczy się życie rodzinne. Tutaj spędza się czas z dziećmi, odpoczywa przed telewizorem, organizuje imprezy i czyta książki. W pokoju dziennym oświetlenie dodatkowe ma niebagatelne znaczenie. Mogą nim być także bawełniane kule, które umieści się wszędzie tam, gdzie pozwoli fantazja właściciela. Cotton balls w salonie dobrze wyglądają położone na komodzie lub powieszone na ścianie. Równie efektownie prezentują się, gdy zawiesimy je na karniszu. Ledowe światełka migocące na firance lub na oknie wprowadzają w błogi stan relaksu i wyciszenia oraz kreują stylowe wnętrze nowoczesnego salonu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.