Lampa nocna z przytulanką

Jedno jest pewne – małe dziecko powinno zasypiać przy świetle, aby czuło się bezpieczne i spokojne. Niewielkie przytłumione światło, które rozjaśnia zmrok emitowane z ulubionej przytulanki jest świetnym rozwiązaniem dla dziecka. Przytulanka to niezastąpiony towarzysz podczas snu i wspaniała dekoracja pokoju. Sprawdzą się nie tylko w domu, ale także podczas podróży samochodem.

źródło: http://www.pabobo.pl

źródło: http://www.pabobo.pl

Miękkie i przyjemne w dotyku maskotki

Świecące przytulanki zostały uszyte z miłego w dotyku materiału, bezpiecznego dla zdrowia dziecka. Po długim czasie od włączenia są chłodne i nie nagrzewają się. Bez obaw, że mogą być źródłem pożaru. Lampki LED wbudowane w środek maskotki uruchamiają się po przychyleniu jej na bok, zatem dziecko nie powinno mieć żadnego problemu z jej włączeniem. Może nawet po ciemku przemieszczać się do łazienki z ulubioną przytulanką. Zabawki z wbudowaną żarówką LED zasilane są za pomocą baterii paluszki, działają nawet do 11 godzin po naładowaniu.

źródło: http://www.pabobo.pl

źródło: http://www.pabobo.pl

Ulubione postacie z bajek

Na rynku znajdziemy szeroką ofertę pluszowych lampek, różniących się kolorem i postacią z bajek i kreskówek. Zabawne stworki ma w ofercie marka Pabobo – nie potrzebują one baterii, bo ładuje się je za pomocą zwykłej ładowarki telefonicznej lub kabla do komputera. Natomiast w katalogu produktów marki Philips znajdziemy świecące zabawki z postaciami z Walta Disneya, bohaterów z filmu „Potwory i spółka” oraz z „Krainy lodu”. To lampki, które posłużą maluchowi przez kilka lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.