Kolorystyka i oświetlenie sypialni

Sypialnia to wyjątkowe, intymne miejsce w każdym domu. Przede wszystkim służy do odpoczynku po ciężkim dniu, i aby relaks był tam możliwy, musimy stworzyć ku temu specjalne warunki.

oświetlenie w sypialni

sypialnia w odcieniach beżu, bieli z dodatkowym oświetleniem do czytania
(Source: 4inspireddesign.com via Magnat Magia on Pinterest)

          W przypadku sypialni najważniejsza jest jej kolorystyka. Najlepiej gdyby była utrzymana w barwach jasnych, pastelowych. Nie należy bać się beżu, czy bieli i wszystkich jej odcieni, gdyż wspaniale sprawdzają się w tym pomieszczeniu. Jeśli jest się jednak fanem kolorów na ścianach to warto wybrać coś spośród delikatnych odcieni błękitu, zieleni, fioletu, a nawet różu.

          Przy podejmowaniu decyzji dotyczących oświetlenia naszej alkowy nie można zapomnieć nie tylko o budowaniu nastroju, ale i funkcjonalności. Obowiązkowo po obu stronach łóżka powinny znaleźć się lampki nocne. Poza tym, warto zdecydować się na dodatkowe oświetlenie, takie jak efektowne kinkiety i specjalne oświetlenie do wykonywania makijażu. Ciekawym rozwiązaniem mogą być również taśmy LED.

sypialnia

sypialnia w odcieniach błękitu – oryginalna lampa wisząca i lampki nocne
(Source: vi.sualize.us via Magnat Magia on Pinterest)

Jeśli podoba ci się ten romantyczny styl, poszukaj inspiracji w Internecie, gdzie wprost roi się od ciekawych rozwiązań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.