Plakat na ścianie

Nowy trend – plakaty

Plakaty na ścianie to hit dekoracyjny, który nie traci na popularności. Warto kupić jeden z ciekawych wytworów plakacistów młodego pokolenia, by uatrakcyjnić swoje wnętrze. Plakaty nie są przeznaczone jedynie dla kolekcjonerów. Plakat autorstwa znanego rysownika, oprawiony w minimalistyczną ramę stanowi doskonałą dekorację mieszkania. W jaki sposób eksponować plakaty w pomieszczeniach?

Plakat antyramie na ścianie

Plakat Rocky w mieszkaniu; źródło: eplakaty.pl.

Plakat można zawiesić na ścianie jak obraz albo oprzeć o ścianę. Plakaty, podobnie jak dzieła sztuki, wiele mówią o właścicielu. Motto widniejące na plakacie albo wymowna ilustracja zdradzają osobowość człowieka, który nabył dany plakat. Plakaty zdradzają pasje i zainteresowania właściciela, pokazują jego życiową postawę, opowiadają o ulubionych barwach i rozwiązaniach estetycznych. Plakat to swego rodzaju wizytówka domu, która dodaje wnętrzu osobistego uroku i charakteru. Z tego względu warto ozdobić ściany plakatami, ale najpierw przemyśleć wybór konkretnego wzoru.

Plakat w salonie

Plakat w salonie; źródło: fashionelka.pl.

Jeśli ktoś jest melomanem i kocha muzykę, warto zakupić prace zapowiadające największe wydarzenia muzyczne – koncerty, festiwale, premiery albumów itp. Jeśli ktoś lubi ruch i aktywność fizyczną, na pewno spodobają mu się plakaty promujące zdrowe podejście do życia. Zawieszone w sypialni czy siłowni będą motywować do ćwiczeń, spaceru, biegów, jazdy na deskorolce czy jogi.

Charakterystyczna kreska, trafne hasło czy rysunki w stylu retro? Tylko od indywidualnych preferencji zależy, co wybierzemy do swojego wnętrza. Plakaty to w ostatnim czasie modowe „must have” w domu. Jeśli nie masz pomysłu, jak udekorować ściany w swoim mieszkaniu, rozważ zakup oryginalnego plakatu. Na pewno nie będziesz żałować!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.